fbpx

PREDÁVAJÚCI

St.Paul & Son s.r.o.

Paláriková 47,
934 01 Levice

IČO: 50421263 DIČ: 2120316154

PREVÁDZKA A OSOBNÝ ODBER

Paláriková 47,
934 01 Levice

Kupujúci (zákazník) potvrdením objednávky potvrdzuje, že akceptuje obchodné podmienky pre dodávku tovaru vyhlásené predávajúcim. Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia uvedenými obchodnými podmienkami, ktoré sú zároveň pre obe strany záväzné. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu týchto obchodných podmienok.

OBJEDNÁVANIE

Objednať tovar je možné prostredníctvom internetového obchodu. Uvedené ceny sú konečné a sú uvedené s DPH v EUR.

Poštovné a balné je účtované dohodou predávajúceho a kupujúceho pri predaji. Odoslaním objednávky vyjadruje kupujúci súhlas s obchodnými podmienkami a uvedenými cenami tovaru a poštovného. Odoslaním objednávky dochádza k uzatvoreniu kúpnej zmluvy a obe strany majú práva a povinnosti vyplývajúce z platných predpisov. Predmetom zmluvy je tovar uvedený v objednávke.

SPÔSOB DORUČENIA

Kupujúci má možnosť úhrady pri objednávaní tovaru vopred cez platobnú bránu. Tovar je zasielaný prostredníctvom spoločnosti Pošta Slovensko alebo iným prepravcom. Tovar zasielame zvyčajne najbližší odosielací deň, ale najneskôr do 7 dní po pripísaní čiastky na účet predávajúceho. Termín uzatvorenia objednávok, pre najbližší odosielací deň, je do 15:00 predošlého dňa. Približná doba doručenia od odoslania objednávky je 24 až 48 hodín. V prípade, že objednaný tovar nebude možné doručiť, predávajúci bude o tom kupujúceho bezodkladne informovať.

PLATBA

Pri platbe formou dobierky je tovar platený pri dodaní tovaru dopravcom.
Ak je tovar skladom a objednávka je vykonaná do 11:00, tovar je odosielaný v deňobjednávky. Ak je objednávka vykonaná po 11:00, tovar bude odoslaný v nasledujúci pracovný deň, v inom prípade bude objednávateľ oboznámený s predpokladaným časom doručenia.
Pri spôsobe platby na účet, tovar zasielame okamžite po pripísaní čiastky na účet predávajúceho. Približná doba doručenia po prijatí platby sú 2 pracovné dni.
V prípade, že objednaný tovar nebude možné doručiť, predávajúci bude o tom kupujúceho informovať.
Uvedené poštovné platí pre doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky.

REKLAMÁCIE A ZÁRUKA

Prípadné reklamácie budú vybavané v najkratšom možnom čase v súlade s platným právnym poriadkom. Ku každej reklamácii pristupujeme individuálne. O vade tovaru je kupujúci povinný informovať predajcu neodkladne po obdržaní zásielky, v inom prípade reklamácia nebude uznaná. O reklamácii nás prosím informujte písomnou formou na e- mail ahoj@poetrycoffee.sk.

Za vady zapríčinené prepravcom zodpovedá prepravca. V prípade poškodenia obalu a následne obsahu zásielky spíšte reklamačný protokol so zástupcom prepravcu.
Na tovar sa vzťahuje záruka podľa Zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji č. 108/2000 Z. z.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Predávajúci sa zaväzuje, že osobné údaje poskytnuté kupujúcim, budú slúžiť výlučne pre potreby danej transakcie. Tieto ani iné informácie nebudú poskytnuté tretím osobám, ani iným subjektom.

Kávová mapa

Amerika

Afrika